Home O firmie O nas

Informacje o firmie

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm w branży oznakowania poziomego obiektów przemysłowych. Działamy w branży oznakowania od 2002 roku.

Proponujemy kompleksową obsługę obiektów przemysłowych w zakresie prac takich jak malowanie i usuwanie oznakowania poziomego w oparciu o obowiązujące normy i wytyczne BHP. Terenem naszego działania są między innymi hale, magazyny, fabryki, garaże i parkingi podziemne bądź też tereny przyzakładowe. Czy to Poznań, Kraków, Wrocław czy Warszawa – w każdej miejscowości w Polsce zapewnić możemy oznakowanie poziome i pionowe najwyższej jakości.

 

Dlaczego warto zlecić nam wykonanie oznakowania poziomego?

Nieustannie pracujemy nad doskonaleniem zaplecza technicznego, śledzimy aktualne trendy, stosujemy najnowsze technologie. Dzięki temu malowanie pasów, symboli, znaków informacyjnych, malowanie linii segregacyjnych, jak również usuwanie istniejącego oznakowania wykonujemy szybko, sprawnie i profesjonalnie.

Zadowolenie klienta jest dla nas największą satysfakcją.

 

Podstawowe korzyści płynące z posiadania oznakowania poziomego w magazynie:

  • porządek ruchu i zrównoważone natężenie
  • określona, przejrzysta organizacja ruchu, dzięki której zarządzanie procesami i wykonywanie analiz pracy jest znaczenie łatwiejsze,
  • większa wydajność pracy
  • usprawnienie i uporządkowanie procesów produkcyjnych
  • mniejsze zużycie zasobów (dłuższa żywotność wózków, mniejsze zużycie baterii i opon)
  • zmniejszenie, a nawet eliminacja wypadków
  • słuszne poczucie większego bezpieczeństwa pracy przez personel

 

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, jak również z naszymi dotychczasowymi realizacjami oznakowania.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji!