Home O firmie O nas

Malowanie pasów - O nas

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm w branży oznakowania poziomego obiektów przemysłowych. Działamy w branży oznakowania od 2002 roku.

Proponujemy kompleksową obsługę obiektów przemysłowych w zakresie prac takich jak malowanie pasów i usuwanie oznakowania poziomego na podstawie obowiązujących norm i wytycznych BHP. Terenem naszego działania są między innymi hale, magazyny, fabryki, garaże i parkingi podziemne bądź też tereny przyzakładowe. Czy to Poznań, Kraków, Wrocław czy Warszawa – w każdej miejscowości w Polsce możemy zapewnić precyzyjne oznakowanie poziome i pionowe.

 

Dlaczego warto zlecić nam malowanie pasów i oznakowania poziomego?

Nieustannie pracujemy nad doskonaleniem zaplecza technicznego, śledzimy aktualne trendy, stosujemy najnowsze technologie. Dzięki temu malowanie pasów, symboli, znaków informacyjnych, malowanie linii segregacyjnych, jak również usuwanie istniejącego oznakowania wykonujemy szybko, sprawnie i profesjonalnie. Z nami malowanie oznakowania poziomego jest szybkie i skuteczne.

Zadowolenie klienta jest dla nas największą satysfakcją.

 

Malowanie pasów – czy warto?

Podstawowe korzyści płynące z posiadania oznakowania poziomego w magazynie:

  • porządek ruchu i zrównoważone natężenie,

  • określona, przejrzysta organizacja ruchu, dzięki której zarządzanie procesami i wykonywanie analiz pracy jest znaczenie łatwiejsze,

  • większa wydajność pracy,

  • usprawnienie i uporządkowanie procesów produkcyjnych,

  • mniejsze zużycie zasobów (dłuższa żywotność wózków, mniejsze zużycie baterii i opon),

  • zmniejszenie, a nawet eliminacja wypadków,

  • słuszne poczucie większego bezpieczeństwa pracy przez personel.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, jak również z naszymi dotychczasowymi realizacjami oznakowania.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji!