Strona główna Referencje

Referencje

Referencje

„(…) Firma Oznakowanie-poziome.pl zajęła się projektowaniem i wykonaniem oznakowania magazynu i hali produkcyjnej w firmie RADAWAY Sp.z o.o, ul.Rabowicka 59, Jasin.62-020 Swarzędz. Realizacja zadania przebiegła bardzo sprawnie, a firma Oznakowanie- poziome.pl wykazała się doskonałym zrozumieniem charakteru naszej pracy Przygotowane przez nią oznakowania tras i stref w obu obiektach jest czytelne dla pracowników, zostało także pozytywnie zaopiniowane przez specjalistę ds. BHP. Chcemy zaznaczyć, że współpraca przebiegła w bardzo dobrej atmosferze. Firma Oznakowanie-poziome.pl to Wykonawca, któremu można zaufać. (…)”. 

Artur Haremski RADAWAY Sp.z o.o

„(…) Spośród kilku firm zajmujących się oznakowaniem poziomym, które wypróbowaliśmy zdecydowanie najlepsza okazała się firma Oznakowanie-poziome.pl. Nawet tak skomplikowane zadanie jak przemalowanie całej posadzki dużej hali produkcyjnej wraz z lokacjami i napisami nie stanowiło dla nich problemu. Zgrana i dobrze zorganizowana ekipa gwarantuje szybką i sprawną realizację zleceń. Obserwując ją podczas pracy widać duże doświadczenie i profesjonalizm. Dużym atutem jest również elastyczność w ustalaniu terminów prac. Mogę szczerze polecić tę firmę każdemu.(…)”

Grzegorz Cegła Twining and Company Sp. z o.o

„(…) Potwierdzamy, iż na terenie naszej fabryki, zostały wykonane prace przez firmę Oznakowanie-poziome.pl, z siedzibą Krotoszynie polegające na oznakowaniu poziomym hali produkcyjnej w zakresie: wyznaczania i malowania dróg komunikacyjnych, malowania oznaczeń literowych i pól odkładczych, usuwania starego oznakowania.
Miło nam również potwierdzić, iż dotychczasowe zlecenia zostały wykonane fachowo, rzetelnie wraz z zachowaniem ustalonych terminów.(…)” 

Dariusz Aman, Dyrektor ds. Zakupów GESTAMP Polska

„(…) Niniejszym pismem potwierdzamy, że firma Oznakowanie-poziome.pl z siedzibą w Krotoszynie wykonała dla nas prace związane z kompleksowym oznakowaniem poziomym powierzchni magazynowej. Zakres wykonanych prac: malowanie dróg komunikacji środków transportu, malowanie ścieżek komunikacji pieszej, malowanie lokacji składowania towaru, oznaczenia literowe i piktogramy, usuwanie nieaktualnego oznakowania. Prace zostały wykonane profesjonalnie, starannie i terminowo.
Polecamy firmę Oznakowanie-poziome.pl, jako rzetelnego partnera do współpracy w branży oznakowania poziomego.(…)”

RIETER Automotive, Wojciech Mach – kierownik działu logistyki

„(…) Rekomendujemy firmę Oznakowanie-poziome.pl, jak wykonawcę oznakowania poziomego w hali produkcyjno-magazynowej, a także firmowego parkingu. Zlecenie, które jej powierzyliśmy, obejmowałousuniecie starych, nieaktualnych linii i oznaczeń, a także wykonanie nowych tras komunikacyjnych. Zleceniobiorca wywiązał sie z powierzonego mu zadania szybko, sprawnie i kompetentnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów wzpółpracy..(…)” 

DUNI Poland Sp z o.o., Paweł Leszczyk – Efficiency Manager, Production

Zobacz nasze realizacje
Pokaż więcej

Wybrani klienci

505 189 131


Oznakowanie poziome
Leszek Mrozkowiak

ul. Ceglarska 1, 63-700 Krotoszyn


 

Masz pytania?
Skontaktujemy się z Tobą!

© 2016 - 2024 by Oznakowanie poziome. Wszelkie prawa zastrzeżone.