Strona główna oznakowanie Malowanie pasów parkingowych

oznakowanie

Malowanie pasów parkingowych

Malowanie pasów parkingowych

Doskonała organizacja przestrzeni


Pasy na parkingach znacznie ułatwiają poruszanie się zarówno kierowcom, jak i personelowi przedsiębiorstwa.


Malowanie pasów na parkingu


Ich wykorzystanie umożliwia maksymalnie funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni, dzięki czemu kierowcy bez problemu mogą znaleźć odpowiednie miejsce postojowe, właściwy kierunek oraz obszar jazdy. Ponadto pasy na parkingach pozwalają na wydzielenie przestrzeni dla pracowników przedsiębiorstwa, w tym przedstawicieli zarządu, a także dla klientów.


Najlepsze techniki pracy


Korzystamy z najlepszych, sprawdzonych a przy tym niezwykle wydajnych metod pracy. Stosujemy między innymi cienkowarstwowe malowanie hydrodynamiczne, które doskonale sprawdza się w oznakowaniu dla ruchu drogowego. Wyróżnia je wyjątkowa trwałość, co więcej nałożona farba zużywa się w minimalnym stopniu. Wszystko to wpływa na obniżenie kosztów usługi na przestrzeni czasu.


Oznakowanie, które wykonujemy na parkingach wyróżnia:


  • dokładność i precyzja wykonania
  • długotrwałe efekty
  • konkurencyjna cena
  • szybki czas realizacji zleceń
  • indywidualne podejście do każdego klienta

By zapoznać się ze szczegółami oferty oraz stosowanymi przez nas technologiami, skontaktuj się z nami lub odwiedź pozostałe zakładki!


Malowanie pasów parkingowych wchodzące w skład oznakowania poziomego parkingów i garaży podziemnych pozwala przede wszystkim wykorzystać całą powierzchnię parkingu, przez co staje się ona bardziej funkcjonalna. Oznakowania miejsc parkingów pozwalają także na wydzielenie miejsc dla niepełnosprawnych oraz dla konkretnych osób lub grupy, na przykład personelu zakładu, administracji budynku, dyrektora czy dostawcy – znacznie usprawnia to poruszanie się po parkingu, a także pozwala na szybsze zajęcie miejsca osoby do tego upoważnione, co również przyczynia się do lepszej organizacji ruchu na parkingu lub w garażu podziemnym.


Malowanie pasów na parkingach jest kluczowe szczególnie w miejscach wzmożonego ruchu, takich jak lotnisko, dworzec, centrum handlowe, supermarket, szpital czy urząd, usługa ta jest także niezbędna w przypadku parkingów zewnętrznych oraz wewnętrznych. Stosuje się także numerację miejsc parkingowych, szczególnie przy dużych powierzchniach oraz inne znaki poziome, które usprawniają komunikację. W naszej ofercie znajdziesz kompleksową usługę oznakowania poziomego parkingu, w tym także malowanie miejsc parkingowych – cena idzie w parze z jakością.

Wybrani klienci

505 189 131


Oznakowanie poziome
Leszek Mrozkowiak

ul. Ceglarska 1, 63-700 Krotoszyn


 

Masz pytania?
Skontaktujemy się z Tobą!

© 2016 - 2024 by Oznakowanie poziome. Wszelkie prawa zastrzeżone.