Strona główna oznakowanie Oznakowanie fabryk i hal produkcyjnych

oznakowanie

Oznakowanie fabryk i hal produkcyjnych

Oznakowanie fabryk i hal produkcyjnych

Dla przejrzystych zasad ruchu


Dokładnie zaplanowane, a także precyzyjnie wykonane oznakowanie poziome w fabrykach i halach produkcyjnych czyni ruch pojazdów oraz pieszych bezpiecznym i komfortowym.


Drogi transportowe na hali produkcyjnej – przejrzysta organizacja dla niezakłóconego bezpieczeństwa pracowników


Oznakowanie poziome w fabrykach, zakładach i halach produkcyjnych ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo pracowników. Dlatego konieczne jest wyznaczenie kategorii dróg transportowych na hali produkcyjnej, od najważniejszych do tych mniej istotnych, gdzie ruch nie jest intensywny. Należy uwzględnić i odpowiednio zaprojektować skrzyżowania z komunikującą środków transportowych. Bardzo ważne jest również przewidzenie i oznaczenie miejsc, szczególnie narażonych na występowanie kolizji.


Dlaczego malowanie dróg transportowych w halach produkcyjnych to konieczność?


Przejrzyste oznaczenia pomagają w uniknięciu niepotrzebnych wypadków zarówno w pracy, jak i drodze do niej oraz ewentualnych kosztów zatrzymania procesów produkcyjnych. Ze względu na to, że w halach i magazynach wykorzystywany jest ciężki, specjalistyczny sprzęt, ważne jest wydzielenie stref, w których pracownicy będą mogli poruszać się swobodnie i bez obaw. Precyzyjnie wykonane oraz dokładnie zaplanowane malowanie dróg transportowych na hali produkcyjnej to więc nie tylko gwarancja sprawniejszej pracy, ale też bezpieczeństwa.


Oznakowania najczęściej wykonywane w halach oraz magazynach:


  • kompleksowe oznakowanie poziome i pionowe
  • malowanie dróg transportowych i komunikacyjnych dla wózków widłowych
  • malowanie linii komunikacji pieszej
  • malowanie dróg ewakuacyjnych
  • oznakowanie miejsc paletowych, koszy, kontenerów
  • oznakowanie obszarów roboczych i stanowisk pracy
  • oznakowania BHP – gaśnice, hydranty
  • malowanie oznakowania słupów
  • montaż barier protekcji i odbojów

Gwarantujemy pełen profesjonalizm w zakresie oferowanych usług oznakowań hal produkcyjnych oraz oznakowań fabryk. Wiemy, że jest to podstawa zarówno bezpieczeństwa, jak i funkcjonalności oraz odpowiedniego zagospodarowania danej powierzchni. To bardzo istotne, aby wykonywane oznakowanie poziome hal produkcyjnych, fabryk, magazynów, zakładów oraz innych obiektów przemysłowych było dokładne, precyzyjne i trwałe, ale przede wszystkim dostosowane do przyjętych norm i przepisów BHP – tylko wtedy można uznać, że usługa została wykonana prawidłowo, co bezpośrednio przekłada się na wydajność pracy oraz redukcję zagrożeń wynikających z niewłaściwej organizacji ruchu lub braku ostrzeżeń.


Warto pamiętać, że w przypadku tak dużych powierzchni bardzo łatwo o nieszczęśliwe wypadki i kolizje – odpowiedzialny pracodawca lub właściciel obiektu ma obowiązek im zapobiec. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu kompleksowych usług oznakowania hal produkcyjnych, oznakowania fabryk oraz innych obiektów tego typu – gwarantujemy profesjonalizm, fachowy zespół, atrakcyjne ceny, trwałe efekty oraz nowoczesne technologie wykorzystywane podczas oznakowania poziomego hal produkcyjnych i innych obiektów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.

Wybrani klienci

505 189 131


Oznakowanie poziome
Leszek Mrozkowiak

ul. Ceglarska 1, 63-700 Krotoszyn


 

Masz pytania?
Skontaktujemy się z Tobą!

© 2016 - 2024 by Oznakowanie poziome. Wszelkie prawa zastrzeżone.