Strona główna technologia Doczyszczanie posadzek

technologia

Doczyszczanie posadzek

Doczyszczanie posadzek

Ponadprzeciętna skuteczność


W miejscach często eksploatowanych standardowe czyszczenie może być niewystarczające. Wówczas konieczne jest doczyszczanie.


Walka z trudnymi zabrudzeniami


Posadzki epoksydowe, czyli żywiczne bardzo dobrze sprawdzają się w halach przemysłowych, magazynach czy garażach. Mają wysoką odporność na ścieranie i działanie substancji chemicznych, jednak one także ulegają zabrudzeniom. Ze względów higienicznych i estetycznych należy je regularnie usuwać. Uporczywe pozostałości po gumie czy rdzawe ślady wymagają specjalnych działań.


Jak przebiega doczyszczanie posadzek epoksydowych?


Pierwszy etap obejmuje usunięcie z nawierzchni wszelkiego rodzaju pyłów i zabrudzeń, które mogłyby wywołać zarysowania. Jest ona zamiatana lub odkurzana. Kolejny krok to analiza zabrudzeń, ze względu na ich intensywność i pochodzenie. Pozwala to na dobór odpowiednich i skutecznych preparatów. Następnie za pomocą specjalistycznych przyrządów doczyszczamy całość powierzchni wraz z plamami punktowymi. Każda posadzka wymaga regularnego czyszczenia i pielęgnacji, by jak najdłużej utrzymała swój pierwotny stan.


Dla trwałych efektów


Po zakończeniu doczyszczania istotne jest zabezpieczenie czystej już posadzki w celu utrwalenia efektu i opóźnienia momentu powstania nowych zanieczyszczeń.


Sprawdź więcej


Zapraszamy do zapoznania się z innymi technologiami i rozwiązaniami, które stosujemy.


Wybrani klienci

505 189 131


Oznakowanie poziome
Leszek Mrozkowiak

ul. Ceglarska 1, 63-700 Krotoszyn


 

Masz pytania?
Skontaktujemy się z Tobą!

© 2016 - 2024 by Oznakowanie poziome. Wszelkie prawa zastrzeżone.