Strona główna Oznakowanie Poziome Kraków

Oznakowanie Poziome Kraków

Oznakowanie Poziome Kraków

Nasza firma zajmuje się fachowym usuwaniem oraz malowaniem oznakowania poziomego w całej Polsce. Od lat pracujemy w tej branży, zdobywając wiedzę i doświadczenie od 2002 roku. Działamy przede wszystkim w obiektach przemysłowych. Jeśli Twój zakład potrzebuje profesjonalnego wsparcia w tym zakresie – zapraszamy. Zadanie zrealizujemy szybko i precyzyjnie.


Oznakowanie poziome magazynu – Kraków i okolice


Malowanie poziome sprawdza się w wielu zakładach pracy. Niezaprzeczalnie wpływa na bezpieczeństwo pracowników, ale też na sprawność komunikacji i przebieg pracy. Jeśli chcesz zlecić konkretne oznakowanie obiektu, a zależy Ci na profesjonalnej i przejrzystej współpracy – skontaktuj się z nami. Dotąd zrealizowaliśmy bardzo wiele projektów, a wśród nich możemy wymienić m.in. oznakowanie magazynu dla Castorama Polska Sp. z o.o., Allegro Sp. z o.o., DHL International GmbH,Bakoma Sp. z o.o., Michelin Polska sp. z o.o., STATOIL Polska sp. z o.o. Z długą listą wykonanych zleceń dużych i znanych marek możesz zapoznać się w zakładce „Realizacje”.

Skorzystaj z naszej oferty, gdy interesuje Cię:


  • oznakowanie hal i magazynów – drogi transportowe, ścieżki dla pieszych, drogi dla wózków widłowych, oznakowanie ramp, regałów itp.,
  • oznakowanie fabryk i hal produkcyjnych – linie komunikacyjne, drogi ewakuacyjne, miejsca paletowe, oznakowania BHP itp.,
  • garaże i parkingi podziemne – miejsca i pasy parkingowe, strzałki, symbole itp.,
  • parkingi i tereny przyzakładowe – miejsca postojowe, teksty informacyjne, martwe pola itp.


Korzyści płynące z zastosowania oznakowania poziomego w Krakowie


Profesjonalne malowanie poziome w Krakowie to szansa na podniesienie sprawności funkcjonowania zakładu oraz bezpieczeństwa pracy. Postaw na całkowitą eliminację zagrożeń, sięgając po długotrwałe rozwiązanie – poziome oznaczenia obiektów, ścieżek i dróg o długiej żywotności.Zwiększysz komfort pracowników, zredukujesz liczbę wypadków i zmniejszysz koszty zatrzymania produkcji. Odpowiada za to precyzyjne oznaczenie organizacji ruchu m. in. dróg i przejścia dla pieszych. Jest to również prosty i sprawdzony sposóbna poprawę żywotności sprzętu. Oznakowanie poziome magazynu w Krakowie ograniczy ilość nieprzewidzianych sytuacji, które mogą prowadzić do zderzenia np. wózków widłowych. Całościowe zabezpieczenie miejsca pracy bezpośrednio wpływa na poprawę procesów produkcyjnych, a w konsekwencji – wzrost efektywności.


Technologie wykorzystywane przy malowaniu poziomym


Podejmując się realizacji zleceń w Krakowie i innych miastach, w których oferujemy swoje usługi, stawiamy na sprawdzone metody pracy. Sięgamy po nowoczesne rozwiązania, dzięki którym zapewniamy wyraziste i trwałe oznaczenia – wieloletnie drogi, linie i przejścia dla pieszych. Oznakowanie poziome w Krakowie realizujemy, stosując przede wszystkim malowanie hydrodynamiczne cienkowarstwowe i grubowarstwowe. Wykorzystujemy również malowanie natryskowe. Kraków jest miastem, w którym mieści się Twój zakład? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz firmy, która zajmuje się także doczyszczaniem linii, symboli itd.Oznakowanie poziome na posadzkach i innych nawierzchniachusuwamy m.in. przy pomocy wody, metody chemicznej oraz metody mechanicznej.


Zgłoś się do nas. Odpowiemy na wszelkie pytania!


Jednym z terenów działań naszej firmy jest Kraków. Oznakowanie poziome w naszym wykonaniu jest trwałe i zgodne z normami bezpieczeństwa. Zgłoś się do nas – jeśli potrzebujesz więcej informacji, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zobacz nasze realizacje
Pokaż więcej

Wybrani klienci

505 189 131


Oznakowanie poziome
Leszek Mrozkowiak

ul. Ceglarska 1, 63-700 Krotoszyn


 

Masz pytania?
Skontaktujemy się z Tobą!

© 2016 - 2024 by Oznakowanie poziome. Wszelkie prawa zastrzeżone.