Strona główna technologia Malowanie hydrodynamiczne cienkowarstwowe

technologia

Malowanie hydrodynamiczne cienkowarstwowe

Malowanie hydrodynamiczne cienkowarstwowe

Szybkie i dokładne działanie


Malowanie hydrodynamiczne to niezwykle szybka metoda, która pozwala na osiągnięcie bardzo precyzyjnych efektów.


Malowanie hydrodynamiczne – cienkowarstwowe


Zawsze wybieramy najlepsze metody pracy, dlatego stosujemy malowanie hydrodynamiczne (bezpowietrzne). Polega ono na natryskowym nanoszeniu farby na powierzchnię przy użyciu agregatu malarskiego. Farba podawana jest na powierzchnię pod wysokim ciśnieniem bez rozpraszania powietrzem.  


Najlepszy sprzęt dla doskonałych efektów


Oznakowanie wykonujemy profesjonalną maszyną hydrodynamiczną firmy Wagner. Sprzęt tej marki jest specjalnie dedykowany do malowania linii i symboli w magazynach, halach logistycznych, obszarach komunalnych, drogach, parkingach oraz obiektach sportowych.


Zalety malowania hydrodynamicznego


Farba podawana pod ciśnieniem 230 barów pozwala na tworzenie perfekcyjnych oznaczeń zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Specjalny wzór końcówki rozpylającej zapewnia precyzyjne linie, ostre krawędzie oraz stałą wysoką moc krycia. To również najszybsza dostępna metoda malowania.   Właściwie każda farba jest odpowiednia do malowania hydrodynamicznego. Świetnie sprawdzą się farby akrylowe, chlorokauczukowe ale też emulsje, farby lateksowe i antykorozyjne.

Wybrani klienci

505 189 131


Oznakowanie poziome
Leszek Mrozkowiak

ul. Ceglarska 1, 63-700 Krotoszyn


 

Masz pytania?
Skontaktujemy się z Tobą!

© 2016 - 2021 by Oznakowanie poziome. Wszelkie prawa zastrzeżone.