Strona główna technologia Malowanie hydrodynamiczne cienkowarstwowe

technologia

Malowanie hydrodynamiczne cienkowarstwowe

Malowanie hydrodynamiczne cienkowarstwowe

Szybkie i dokładne działanie


Malowanie hydrodynamiczne to niezwykle szybka metoda, która pozwala na osiągnięcie bardzo precyzyjnych efektów.


Malowanie hydrodynamiczne – cienkowarstwowe


Zawsze wybieramy najlepsze metody pracy, dlatego stosujemy malowanie hydrodynamiczne (bezpowietrzne). Polega ono na natryskowym nanoszeniu farby na powierzchnię przy użyciu agregatu malarskiego. Farba podawana jest na powierzchnię pod wysokim ciśnieniem bez rozpraszania powietrzem.  


Najlepszy sprzęt dla doskonałych efektów


Oznakowanie wykonujemy profesjonalną maszyną hydrodynamiczną firmy Wagner. Sprzęt tej marki jest specjalnie dedykowany do malowania linii i symboli w magazynach, halach logistycznych, obszarach komunalnych, drogach, parkingach oraz obiektach sportowych.


Zalety malowania hydrodynamicznego


Farba podawana pod ciśnieniem 230 barów pozwala na tworzenie perfekcyjnych oznaczeń zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Specjalny wzór końcówki rozpylającej zapewnia precyzyjne linie, ostre krawędzie oraz stałą wysoką moc krycia. To również najszybsza dostępna metoda malowania.   Właściwie każda farba jest odpowiednia do malowania hydrodynamicznego. Świetnie sprawdzą się farby akrylowe, chlorokauczukowe ale też emulsje, farby lateksowe i antykorozyjne.

W naszej ofercie znajdują się kompleksowe usługi malowania hydrodynamicznego, dzięki któremu możemy wykonać oznakowanie cienkowarstwowe. Jest to zdecydowanie jedna z najlepszych metod wykonywania oznakowania poziomego – pozwala ona na uzyskanie bardzo precyzyjnych i wyrazistych linii w bardzo krótkim czasie, a w dodatku nie jest metodą inwazyjną. Oznakowanie cienkowarstwowe można wykonać w zasadzie dowolną farbą, która jest nanoszona natryskowo na wybraną powierzchnię, nie ingeruje tym samym w strukturę nawierzchni. Z tego powodu jest to zdecydowanie najlepsza metoda do wykonywania oznakowań poziomych w różnego rodzaju zamkniętych obiektach, między innymi przemysłowych, logistycznych oraz sportowych.


Nasza firma stosuje jedynie metody, które są bezpieczne dla środowiska. W przypadku konieczności użycia chemikaliów lub powstawania płynów w trakcie malowania lub usuwania oznakowań poziomych, wszelkie produkowane w ten sposób odpady utylizujemy, korzystając z usług wyspecjalizowanej do tego firmy. Malowanie hydrodynamiczne natryskowe to z całą pewnością jedna z bardziej rekomendowanych usług w naszej ofercie. Metoda tworzenia oznakowania cienkowarstwowego nadaje się do stosowania praktycznie na wszystkich powierzchniach, w szczególności natomiast w obiektach zamkniętych, halach i magazynach.


Malowanie hydrodynamiczne cienkowarstwowe – nasze usługi


W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe usługi malowania hydrodynamicznego w celu wykonania oznakowania cienkowarstwowego. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesny sprzęt i sprawdzone technologie umożliwiają nam wykonywanie precyzyjnych i trwałych oznakowań poziomych. Nasza firma dba o środowisko w zakresie stosowanych metod, a oferowane przez nas usługi cieszą się dobrymi opiniami. Gwarantujemy wysoką jakość oznakowań poziomych, atrakcyjne ceny usług, szybką realizację zleceń, bezpieczeństwo oraz pełen profesjonalizm. Wszystkie usługi świadczone są przez fachowy, doświadczony zespół. Zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą na stronie internetowej.

Wybrani klienci

505 189 131


Oznakowanie poziome
Leszek Mrozkowiak

ul. Ceglarska 1, 63-700 Krotoszyn


 

Masz pytania?
Skontaktujemy się z Tobą!

© 2016 - 2024 by Oznakowanie poziome. Wszelkie prawa zastrzeżone.