Strona główna technologia Oznakowanie pionowe

technologia

Oznakowanie pionowe

Oznakowanie pionowe

Bezpieczeństwo ruchu drogowego


Po za świadczeniem usług z zakresu oznakowania poziomego oferujemy także rozwiązania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa oraz poprawę komunikacji na drogach.


Szeroka gama produktów


Dysponujemy pełnym wachlarzem znaków, tablic i luster drogowych oraz przemysłowych, a także progów zwalniających. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na uzyskanie doskonałego efektu, bezpośrednio przekładającego się na bezpieczeństwo ruchu drogowego.


Oznakowanie pionowe – szybka dostawa i montaż


Działamy całodobowo, a prace wykonujemy na terenie całej Polski, zapewniamy szybką dostawę i profesjonalny montaż oznakowania w przystępnej cenie.


Sprawdź więcej


Zapoznaj się z pozostałymi usługami oferowanym przez naszą firmę!


Wszystkie produkty z kategorii oznakowania pionowego dróg są wykonywane z najwyższą dbałością o szczegóły. Produkujemy je ze sprawdzonych materiałów, które pochodzą od dostawców, z którymi współpracujemy od wielu lat. To nie wszystko, ponieważ dbamy również o to, by oznakowanie pionowe było bezpieczne w użyciu, dlatego unikamy ostrych krawędzi.


Oferowane przez naszą firmę oznakowanie pionowe może dotyczyć tablic o różnych kształtach. Dysponujemy profesjonalnymi narzędziami, dlatego możesz się u nas zaopatrzyć zarówno w proste znaki informacyjne, ostrzegawcze, nakazu i zakazu, dotyczące przejazdów kolejowych, stop i nie tylko. Co więcej, do każdego klienta staramy się podejść w sposób indywidualny i z pełną dozą elastyczności, dlatego jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie oznakowanie pionowe drogowe, które wymaga spersonalizowania (np. dodatkowa tabliczka pod znakiem “parking tylko dla pracowników firmy X”.


Oznakowanie pionowe, a konkretnie same tablice, są malowane za pomocą wysokiej klasy farb, dzięki czemu nie blakną nawet po kilku latach, mimo potencjalnie szkodliwych warunków atmosferycznych, takich jak skrajne temperatury, deszcz, śnieg czy grad. Co więcej, lakiery mają oczywiście właściwości odblaskowe, dzięki czemu kierowcy mogą z łatwością odczytać znak podczas jazdy nocnej.


Oznakowanie drogowe pionowe dotyczy również słupków – te także wyróżniają się wytrzymałością, a z tabliczkami są połączone za pomocą profesjonalnych uchwytów.

Nasi specjaliści, o ile klient ma takie życzenie – mogą się podjąć montażu oznakowania pionowego drogowego we wskazanym miejscu. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań oraz pracują dla nas doświadczeni specjaliści, dlatego przytwierdzony do podłoża znak wyróżnia się stosunkowo wysoką odpornością na obrażenia mechaniczne i przejawy wandalizmu.


Profesjonalne oznakowanie pionowe dróg


Oznakowanie drogowe pionowe może zostać zamontowane przez naszych pracowników o dowolnej porze, co jest sporym ułatwieniem dla klientów (np. jeśli regularny ruch samochodowy na danym terenie uniemożliwia montaż w standardowych godzinach). Jeśli sytuacja tego wymaga, możemy jednocześnie wykonać oznakowanie poziome. Możesz nam zaufać!

Naszą firmę wyróżnia bogate doświadczenie. Początki działalności sięgają 2002 roku i od tamtej pory cały czas się rozwijamy i podwyższamy nasze kompetencje. Co więcej, regularnie aktualizujemy wiedzę dotyczącą obecnie obowiązujących norm prawnych oraz wytycznych BHP. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu naszych klientów, dlatego jesteśmy w stanie dostosować się do Twoich wymagań. Pracujemy profesjonalnie i zawsze dbamy o terminowość. Staramy się wykonywać wszystkie zlecenia możliwie jak najszybciej.


Interesuje Cię oznakowanie pionowe dróg? Zadzwoń!


Dzięki naszej współpracy, bezpieczeństwo na Twojej drodze na pewno się zwiększy! Oferujemy również konkurencyjne ceny. Jeśli interesuje Cię współpraca z naszą firmą, to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Wybrani klienci

505 189 131


Oznakowanie poziome
Leszek Mrozkowiak

ul. Ceglarska 1, 63-700 Krotoszyn


 

Masz pytania?
Skontaktujemy się z Tobą!

© 2016 - 2024 by Oznakowanie poziome. Wszelkie prawa zastrzeżone.