Strona główna technologia Malowanie natryskowe

technologia

Malowanie natryskowe

Malowanie natryskowe

Precyzyjne i dokładne działanie dzięki zastosowaniu profesjonalnych środków i techniki malowania natryskowego


Szybki i oszczędny proces


Farba znajdująca się w agregacie, pod wpływem sprężonego powietrza wydostaje się z dyszy urządzenia na malowaną powierzchnie. Jest to nowoczesna metoda, która pozwala w niezwykle szybki i dokładny sposób pokryć farbą duże powierzchnie.


Doskonały efekt wykonania


Malowanie metodą natryskową przynosi wiele wymiernych korzyści, pozwoli zaoszczędzić czas malowania, zwiększa również dokładność pokrywania ścian farbą pozwalając na malowanie trudno dostępnych miejsc. Bezfakturowy wygląd powierzchni (brak struktury pędzla i wałka) nadaje podłożu wysokie walory użytkowe i estetyczne
W naszej ofercie znajdują się kompleksowe usługi malowania natryskowego oznaczeń oraz pasów. Malowanie natryskowe do doskonałe rozwiązanie w wielu sytuacjach. Przede wszystkim dzięki tej metodzie można pokryć bardzo duże powierzchnie szybko i sprawnie, bez udziału większej ilości specjalistycznego sprzętu. Po drugie, malowanie natryskowe sprawia, że jesteśmy w stanie dotrzeć nawet do najtrudniej dostępnych miejsc, dzięki czemu skutecznie pokryjemy każdy zakamarek. Dodatkowo malowanie natryskowe oznaczeń znacznie zmniejsza wykorzystanie farby, ponieważ używa się jej dokładnie tyle, ile potrzeba, otrzymując w efekcie równomiernie gładką powierzchnię bez pozostawionych na niej śladów pędzla czy wałka. Dzięki temu ściany oraz inne obiekty prezentują się bardzo efektownie i świeżo, na czym zyskuje estetyka całego wnętrza – jest to istotne choćby w supermarketach wielkopowierzchniowych.


Malowanie natryskowe pasów umożliwia bardzo szybkie wykonanie rozmaitych oznaczeń poziomych – nie tylko w obiektach zamkniętych, ale także na parkingach, drogach i innych obszarach zewnętrznych. Malowanie natryskowe to metoda bardzo nowoczesna i wydajna, a w dodatku ekspresowa.


Malowanie natryskowe oznaczeń – usługa


W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe usługi malowania natryskowego oznaczeń i pasów. Zlecenie wykonamy bardzo szybko i precyzyjnie, w efekcie pozostawiając jedynie bardzo wyraziste i estetyczne oznaczenia. Korzystamy tylko z metod, które nie szkodzą środowisku, a wszystkie powstałe przy pracach odpady przekazujemy do utylizacji firmie, która się w tym specjalizuje. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje skuteczność, terminowość zleceń, profesjonalizm i przemyślany projekt malowania natryskowego. Jako firma możemy pochwalić się licznymi pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów. Dużą wagę przykładamy do tego, aby każdego klienta traktować indywidualnie oraz do tego, aby każde zlecenie zrealizować jak najszybciej. Korzystamy jedynie z nowoczesnych i niezawodnych technologii, a nasz fachowy zespół dysponuje dużą wiedzą i doświadczeniem. Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz atrakcyjne ceny. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty malowania natryskowego!

Wybrani klienci

505 189 131


Oznakowanie poziome
Leszek Mrozkowiak

ul. Ceglarska 1, 63-700 Krotoszyn


 

Masz pytania?
Skontaktujemy się z Tobą!

© 2016 - 2024 by Oznakowanie poziome. Wszelkie prawa zastrzeżone.