Strona główna Oznakowanie Poziome Poznań

Oznakowanie Poziome Poznań

Oznakowanie Poziome Poznań

Za bezpieczeństwo i wydajność pracy w zakładzie przemysłowym odpowiada m.in. odpowiednie oznakowanie. Poznań jest jednym z miast, w którym świadczymy usługi malowania poziomego oraz usuwania dawnych oznaczeń. Oferujemy kompleksowe podejście do oznakowania poziomego. Obsługujemy również fabryki, garaże i parkingi. Jeśli jesteś zainteresowany profesjonalnie wykonanym oznakowaniem, skontaktuj się z nami.


Jakie są korzyści oznakowania poziomego dla firmy?


Obszerne obiekty i tereny, zwłaszcza te objęte ruchem pojazdów, powinny posiadać odpowiednie oznakowanie. Dotychczas wykonaliśmy fachowe oznaczenia w wielu miastach w Polsce. Ich solidność potwierdzają opinie zadowolonych klientów. Zrealizowaliśmy wiele zleceń znanych i dużych marek; są to m.in. Biedronka, Allegro, DHL, Eurofoam, IKEA, DPD, Michelin, LG, Bakoma, Orlen czy Tymbark. Kompletną listę znajdziesz w zakładce „Realizacje”.


Uznane firmy sięgają po oznakowanie, aby poprawić przebieg pracy, sprawność komunikacji oraz bezpieczeństwo pracowników. Wybierając takie rozwiązanie, znacząco ograniczasz ryzyko wypadków w miejscu pracy. Oznacza to zwiększenie poczucia bezpieczeństwa wśród pracowników oraz minimalizację kosztów związanych z zatrzymaniem produkcji Twojego zakładu w Poznaniu. Oznakowanie poziome pozwala też na wydłużenie żywotności sprzętu, m.in. wózków widłowych, które bezkolizyjnie poruszają się po wyznaczonych trasach. Województwo wielkopolskie to region, w którym liczy się również efektywność pracy. Im mniej nieprzewidzianych, niebezpiecznych sytuacji, tym lepiej dla wydajności zakładu.


Masz firmę w Poznaniu? Poznaj naszą ofertę


Jedną z najczęściej realizowaną przez nas usługą jest oznakowanie poziome hal, magazynów i fabryk. Nie jest to jednak wszystko, co oferujemy. Proponujemy fachowe i zgodne z normami bezpieczeństwa oznaczenia dla różnych terenów i obiektów. Są to:

  • hale i magazyny,
  • fabryki i zakłady produkcyjne,
  • garaże i parkingi podziemne,
  • parkingi i tereny przyzakładowe.

Zamawiając profesjonalne malowanie linii i symboli, możesz liczyć na szereg rozwiązań, wspomagających organizację ruchu różnym podmiotom – kierowcom pojazdów, pieszym oraz rowerzystom. Wydzielimy linie komunikacyjne, strzałki, przejścia dla pieszych, miejsca postojowe, miejsca dla niepełnosprawnych, martwe pola, drogi ewakuacyjne, oznakowania BHP i wiele innych – w zależności od potrzeb. Profesjonalne wyznaczenie parkingów czy też oznakowanie poziome hal produkcyjnych w Poznaniu pozwala na podniesienie bezpieczeństwa oraz rozsądną organizację przestrzeni.


Metody oznakowania poziomego – Poznań i okolice

Jeśli zdecydujesz się na malowanie parkingów, hal lub oznakowanie poziome magazynu w Poznaniu, możesz liczyć na długotrwałe rozwiązania. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, które sprawdziliśmy podczas realizacji w Poznaniu oraz innych regionach kraju. Oznakowanie wykonujemy poprzez naniesienie farby za pomocą metody hydrodynamicznej lub malowania natryskowego. Zależy nam na precyzji, ostrych krawędziach linii oraz doskonałym kryciu. Oznakowanie poziome powinno mieć wysoką odporność na czynniki zewnętrzne, aby jak najdłużej służyć firmie i jej pracownikom.

Jeśli natomiast chciałbyś pozbyć się starego oznakowania w swoim obiekcie, również z tym zleceniem możesz zgłosić się do nas. Usuwamy linie różnymi metodami oraz doczyszczamy i regenerujemy posadzki.

Oznakowanie poziome w całej Polsce – zapraszamy!

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Poznań to tylko jedno z miast, w których rzetelnie wykonujemy swoje obowiązki. Jeśli interesuje Cię jedna z oferowanych przez nas usług, zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszelkie Twoje pytania – zależy nam na przejrzystej współpracy!
Zobacz nasze realizacje
Pokaż więcej

Wybrani klienci

505 189 131


Oznakowanie poziome
Leszek Mrozkowiak

ul. Ceglarska 1, 63-700 Krotoszyn


 

Masz pytania?
Skontaktujemy się z Tobą!

© 2016 - 2024 by Oznakowanie poziome. Wszelkie prawa zastrzeżone.