Strona główna oznakowanie Oznakowanie hal i magazynów

oznakowanie

Oznakowanie hal i magazynów

Oznakowanie hal i magazynów

Wyraźnie zaznaczone bezpieczeństwo


Odpowiednio wykonane oznaczenia poziome w halach i magazynach czynią pracę łatwiejszą i wolną od niepotrzebnych utrudnień


Malowanie linii na hali produkcyjnej, drogi komunikacyjne w magazynie


Wiemy jak duże znaczenie ma odpowiednie oznakowanie w halach i magazynach. Właśnie dlatego zajmujemy się także malowaniem obiektów wielkopowierzchniowych. Estetyczne, przejrzyste oznakowanie dróg transportowych w magazynie i hali czyni je bezpiecznymi oraz ułatwia ruch pojazdów i pieszych. Gwarantujemy maksymalny komfort pracy dzięki odpowiednio oznaczonym ciągom komunikacyjnym w magazynie.

Oznakowanie poziome magazynów i hal produkcyjnych nie tylko jest obecnie uwzględnione w prawie – właściciele takich miejsc muszą więc zadbać o tę kwestię, ale też usprawnia całą komunikację na terenie zakładu, planując ruch po równo wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne i jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo poprzez m.in. wyznaczenie stref ruchu pieszych i maszyn.


Oznakowanie magazynów – bezpieczeństwo na pierwszym miejscu


Prawidłowe i wyraźnie wykonane oznaczenia, takie jak linie komunikacyjne i piktogramy istotnie usprawniają pracę w magazynach i halach produkcyjnych. Dzięki nim, pracownicy bez niepotrzebnych komplikacji mogą wypełniać powierzone im zadania. Odpowiednie oznaczenia to również jeden z najważniejszych czynników wpływających na bezpieczeństwo w tych miejscach.


Wykonujemy między innymi:


 • kompleksowe oznakowanie poziome magazynów i hal logistycznych
 • profesjonalne projektowanie organizacji ruchu w magazynie
 • wyznaczanie, trasowanie, malowanie linii, pasów, strzałek i przejść dla pieszych
 • malowanie dróg komunikacyjnych wózków widłowych
 • malowanie ścieżek komunikacji pieszej
 • malowanie pól odkładczych, lokacyjnych i strefowych
 • oznakowanie poziome i pionowe ramp, doków załadunkowych
 • malowanie linii naprowadzających na doki
 • oznakowanie poziome regałów
 • oznakowanie ostrzegawcze – strefy niebezpieczne, rampy i protekcje
 • malowanie oznakowania słupów i skrajni
 • montaż barier protekcji i odbojów

Profesjonalizm poparty doświadczeniem. Precyzyjne malowanie hal.


Znakomicie znamy swój fach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz współpracujemy z najlepszymi specjalistami o wysokich kwalifikacjach. Ponadto korzystamy ze sprzętu firmy Wagner, wiodącego i sprawdzonego producenta urządzeń hydrodynamicznych. Nieustannie doskonalimy się w naszych działaniach oraz stawiamy na ciągły rozwój, testując najnowsze kompozycje wyrobów epoksydowych i poliuretanowych, dla maksymalnej odporności stosowanych farb. Pozwoli nam to wykonać dla Ciebie takie ciągi komunikacyjne, które wyróżniać będzie trwałość i precyzja.


Malowanie linii w magazynie – cena


W przypadku usługi, jaką jest oznakowanie poziome magazynów lub hali, cena jest za każdym razem wyliczana indywidualnie, po wcześniejszej rozmowie z klientem. Wynika to z faktu, iż nie jest możliwe ustalenie stałego cennika dla usługi, która wykonywana jest na wiele różnych sposobów i dostosowana do potrzeb osoby zamawiającej. Na ostateczną kwotę, którą klient będzie miał do zapłaty, składają się m.in. metraż hali, ilość oznakowania, którą należy wykonać (pasy, linie, znaki kierunkowe itp.), a także dobrana technologia nanoszenia farby (dostosowana do podłoża, na którym mają znaleźć się wszystkie znaki).

Oznakowanie magazynów dostosowane do Twoich potrzeb


Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów, dlatego oferujemy zarówno kompleksowe oznakowanie magazynów i hal produkcyjnych, jak i pojedyncze usługi:


 • malowanie linii komunikacyjnych
 • malowanie przejść
 • malowanie połaciowe
 • oznakowanie BHP

W każdym zleceniu, którego się podejmujemy, zawsze w pełni uwzględnimy obowiązujące normy i wytyczne BHP. Zadbamy o to, aby drogi komunikacyjne w każdym magazynie były wykonane z maksymalną korzyścią dla sprawności pracy i bezpieczeństwa pracowników. Zleć nam malowanie hal lub magazynów już teraz!


Wykonywane przez nas usługi oznakowania hal i magazynów zawsze są profesjonalne, a nasza wiedza i doświadczenie w tym zakresie są poparte niemal 20-letnim doświadczeniem. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest prawidłowe oznakowanie miejsc szczególnie narażonych na kolizje oraz wypadki, a takimi miejscami są właśnie różnego rodzaju obiekty przemysłowe, takie jak hale i magazyny. Świadczymy usługi w oparciu o nowoczesne technologie, korzystając jedynie z pewnych, sprawdzonych rozwiązań w zakresie oznakowania magazynów.


Nasz zespół charakteryzuje się fachowością i doświadczeniem, a zlecenia realizujemy sprawnie i precyzyjnie. Wykonujemy oznakowanie hal i innych obiektów przemysłowych w taki sposób, aby zwiększyć zarówno bezpieczeństwo, jak i funkcjonalność danej powierzchni, co jest szczególnie istotne w przypadku oznakowania poziomego hal produkcyjnych, magazynów, ale także innych obiektów wielkopowierzchniowych. Używane przez nas metody, takie jak oznakowanie cienkowarstwowe hydrodynamiczne czy oznakowanie natryskowe, gwarantują długotrwałe efekty wykonywanych usług. Ponadto oferujemy bardzo atrakcyjne ceny – zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej.

Postaw na oznakowanie poziome w magazynie wykonane przez prawdziwych profesjonalistów!

Wybrani klienci

505 189 131


Oznakowanie poziome
Leszek Mrozkowiak

ul. Ceglarska 1, 63-700 Krotoszyn


 

Masz pytania?
Skontaktujemy się z Tobą!

© 2016 - 2024 by Oznakowanie poziome. Wszelkie prawa zastrzeżone.