Strona główna technologia Malowanie posadzek

technologia

Malowanie posadzek

Malowanie posadzek

Skuteczne metody oznakowania


Malowanie posadzek i betonu to skuteczny sposób oznakowania między innymi specjalnie wyznaczonych stref, ścieżek dla pieszych jak i również całej posadzki na magazynach lub halach produkcyjnych. Znacząco wpływa na poziom bezpieczeństwa, a także zwiększa produktywność zakładu. 


Malowanie posadzek i betonu


Dla uzyskania jak najlepszego efektu malowanie posadzek wykonujemy dwukrotnie za pomocą wałków przy wykorzystaniu dwuskładnikowej farby chemoutwardzalnej lub opcjonalnie farby drogowej, które charakteryzują się wysoką odpronością na ścieralność, a także niezwykła odpornością na zabrudzenia, pozwalając na zachowanie czystości zakładu na dłużej. 


Zwiększenie wytrzymałości betonu


Nałożenie dwóch warstw farby znacznie zwiększa wytrzymałość oznakowania, nadając efekt połysku.


Sprawdź więcej


Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółami naszej oferty i sprawdzić inne stosowane przez nas rozwiązania zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi zakładkami.W naszej ofercie znajdziesz kompleksową usługę malowania posadzek oraz malowania betonu. Odpowiednia organizacja miejsca pracy, jakim może być na przykład zakład produkcyjny, hala magazynowa czy inny obiekt przemysłowy, jest wręcz niezbędna w przypadku większych zakładów pracy – to od niej w dużej mierze zależy efektywność, wydajność oraz komfort pracowników, co znacząco przekłada się również na bezpieczeństwo i zysk pracodawcy lub właściciela zakładu czy obiektu przemysłowego.


Malowanie posadzek to obowiązkowy element, jeśli chcemy mieć funkcjonalną, ergonomiczną przestrzeń do pracy. Stworzone w ten sposób oznakowania pomogą wydzielić potrzebne strefy oraz miejsca specjalne. Przestrzeń zorganizowana w ten sposób wpływa także korzystnie na utrzymanie niezbędnego porządku w miejscu pracy. Malowanie betonu może się przydać w przypadku zewnętrznych obszarów przylegających do obiektu, przede wszystkim parkingów z wydzielonymi miejscami postojowymi. Stworzone w ten sposób oznaczenie posadzek oraz innych nawierzchni to gwarancja lepszych rozwiązań logistycznych, które bezpośrednio wpłyną na wygodę i funkcjonalność.


Malowanie posadzek i betonu – usługi


Nasza firma świadczy kompleksowe usługi malowania posadzek i malowania betonu. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na właściwą ocenę obiektów i obszarów przyległych, dzięki czemu tworzymy funkcjonalne projekty oznaczeń posadzek, które przekładają się na zadowolenie i pozytywne opinie naszych klientów. Korzystamy jedynie z bezpiecznych dla środowiska metod, a pojawiające się odpady utylizuje wyspecjalizowana w tym firma, z pomocy której korzystamy. Zawsze uwzględniamy obowiązujące normy i przepisy BHP. Nasze usługi świadczy profesjonalny zespół, który posiada fachową wiedzę. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług, korzystanie jedynie z nowoczesnych technologii i sprzętu, atrakcyjne ceny, bezpieczeństwo oraz szybką i profesjonalną realizację zleceń. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych usług malowania posadzek i betonu na naszej stronie internetowej.

Wybrani klienci

505 189 131


Oznakowanie poziome
Leszek Mrozkowiak

ul. Ceglarska 1, 63-700 Krotoszyn


 

Masz pytania?
Skontaktujemy się z Tobą!

© 2016 - 2024 by Oznakowanie poziome. Wszelkie prawa zastrzeżone.