Strona główna oznakowanie Oznakowanie parkingów i terenów przyzakładowych

oznakowanie

Oznakowanie parkingów i terenów przyzakładowych

Oznakowanie parkingów i terenów przyzakładowych

Różne oznaczenia dla pełnego porządku


Wykonując oznaczenia poziome parkingów i terenów przyzakładowych zawsze wybieramy trwałe, sprawdzone farby.


Oznakowanie parkingów i terenów przyzakładowych


Wiemy, że do pełnej kontroli nad ruchem pojazdów i pieszych, należy stosować różnego rodzaju oznaczenia. Właśnie dlatego umieszczamy linie komunikacyjne i znaki poziome na drogach wewnętrznych oraz wykonujemy malowanie kostki brukowej na parkingach i terenach przyzakładowych.


Malowanie oznakowania poziomego zgodnie z zasadami ruchu drogowego


Główna rola oznakowania poziomego terenów przyzakładowych to bezpieczne doprowadzenie kierowców i pieszych do miejsca pracy, do czego przyczyniają się odpowiednio wyznaczone drogi komunikacyjne dla samochodów osobowych.


Jak malujemy?


Chcemy, by nasze oznakowania były maksymalnie trwałe, dlatego korzystamy z najnowszych, skutecznych technologii. Do oznakowania poziomego stosujemy cienkowarstwowe malowanie farbami akrylowymi, które są odporne na uszkodzenia oraz charakteryzują się doskonałą relacją ceny do jakości.


Mocne wsparcie


Należy pamiętać, że oznakowanie poziome musi być wsparte oznakowaniem pionowym. Tylko wtedy w stu procentach spełnia swoje zadanie. Do oznakowania pionowego zalicza się znaki drogowe, tablice oraz bariery.


Kompleksowe oznakowanie terenów przyzakładowych i malowanie kostki brukowej obejmuje:


  • malowanie miejsc postojowych
  • malowanie tekstów informacyjnych (np. GOŚĆ, DYREKCJA)
  • oznakowanie miejsc dla niepełnosprawnych
  • malowanie stref wyłączonych z ruchu – martwe pola
  • montaż oznakowania pionowego – znaki drogowe, tablice
  • malowanie linii segregacyjnych, strzałek kierunkowych, przejść dla pieszych

Malowanie kostki brukowej z uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych


Chcemy maksymalnie ułatwić poruszanie się także osobom niepełnosprawnym. Dlatego zawsze sugerujemy oznakowanie miejsc postojowych piktogramami lub tekstami informacyjnymi, które umożliwiają bezpieczną i bezproblemową drogę do miejsca pracy oraz parkowanie. Sprawdź nasz cennik malowania kostki brukowej.


Wiemy, że prawidłowe oznakowanie parkingów i terenów przyzakładowych to absolutna podstawa, jeśli chcemy się poruszać w bezpiecznej przestrzeni w zakładzie pracy lub na przynależnym mu terenie. Dlatego właśnie wszystkie wykonywane przez nas oznakowania poziome zawsze są zgodne z przyjętymi normami bezpieczeństwa oraz przepisami BHP. Odpowiednio wykonane oznakowanie parkingów oraz oznakowanie terenów przyzakładowych to nie tylko i wyłącznie oznakowania poziome, ale także pionowe, które mają podobne zadanie, zwiększają jednak widoczność ostrzeżeń.


Odpowiedzialna firma lub pracodawca powinien w szczególności zadbać o profesjonalne oznakowanie parkingów i terenów przyzakładowych ze względu na bezpieczeństwo oraz komfort pracowników przebywających na terenie zakładu – prawidłowo wykonane oznaczenia poziome i pionowe pozwalają prawie całkiem wyeliminować nieszczęśliwe wypadki i kolizje na terenie zakładu pracy lub obiektu przemysłowego. Nasze usługi świadczymy zawsze z dokładnością i używamy jedynie trwałych metod, takich jak cienkowarstwowe malowanie hydrodynamiczne czy malowanie natryskowe. Korzystamy jedynie ze sprawdzonych, nowoczesnych technologii, aby zapewnić fachowość usług i konkurencyjne ceny.

Wybrani klienci

505 189 131


Oznakowanie poziome
Leszek Mrozkowiak

ul. Ceglarska 1, 63-700 Krotoszyn


 

Masz pytania?
Skontaktujemy się z Tobą!

© 2016 - 2024 by Oznakowanie poziome. Wszelkie prawa zastrzeżone.