Strona główna post Malowanie linii w halach i magazynach – o czym pamiętać?

post

Malowanie linii w halach i magazynach – o czym pamiętać?

Dzięki odpowiedniemu oznakowaniu hal produkcyjnych i magazynów praca staje się łatwiejsza i bezpieczniejsza. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przebiega malowanie linii w zakładach pracy i o czym należy pamiętać, wybierając firmę wykonawczą, przeczytaj nasz artykuł.


Malowanie linii w halach i magazynach – jak przebiega ten proces?

Malowanie linii w magazynach i halach rozpoczyna się od przygotowania powierzchni. Fachowcy usuwają z posadzki wszelkie zabrudzenia, nieczystości i elementy, które mogłyby zaburzyć pracę. Specjaliści niwelują również naklejone linie i czyszczą powierzchnię z pozostałego kleju. Następnie firma wykonawcza przykleja do posadzki szablony, które w kolejnym etapie są pokrywane odpowiednią farbą. Malowanie linii w halach i magazynach  jest wykonywane przy użyciu zaawansowanych narzędzi i maszyn. Gdy wszystkie szablony są wypełnione farbą, fachowcy usuwają wzorniki i dokonują ewentualnych poprawek.


Dlaczego malowanie linii w magazynach i halach jest tak ważne?  

Dzięki oznakowaniu poziomemu hal i magazynów można zapewnić pracownikom większe bezpieczeństwo i komfort. W odpowiednio oznakowanych zakładach zdarza się znacznie mniej wypadków i kolizji. Rzadziej dochodzi do zderzeń maszyn oraz pojazdów np. dźwigów. Dzięki oznakowaniu poziomemu magazynów i hal można nie tylko cieszyć się doskonałą komunikacją w zakładzie, ale również oszczędnościami. Wynika to z faktu, iż właściwie oznaczone przedsiębiorstwa nie muszą martwić się naprawą sprzętów i produktów uszkodzonych podczas kolizji. Ponadto im mniej wypadków w zakładzie, tym więcej rąk do pracy.


Malowanie linii w halach i magazynach – o czym pamiętać wybierając firmę wykonawczą?

Podczas wyboru firmy zajmującej się oznakowaniem poziomym, trzeba pamiętać o kilku kwestiach. Profesjonalni fachowcy wykonujący malowanie linii w halach i magazynach muszą być wyposażeni w odpowiednie narzędzia, maszyny i urządzenia. Ponadto powinni stosować wyłącznie zaawansowane farby, charakteryzujące się wytrzymałością i niską ścieralnością. Przed zatrudnieniem danej firmy, warto dowiedzieć się, jakie materiały wykorzystuje do pracy i jak wykonuje malowanie linii. Jeśli przedsiębiorstwo nie chce udzielić Ci szczegółowych informacji o swojej działalności, poszukaj innych fachowców. Przed zatrudnieniem konkretnych wykonawców warto również poczytać o nich opinie. Sprawdź także historię danej firmy – dowiedz się, jak długo istnieje, czy ma stałych klientów i dla kogo wykonywała usługi. Najlepiej wybrać fachowców, którzy działają od lat, cieszą się dobrymi opiniami i współpracują z popularnymi firmami.


Malowanie linii w magazynach i halach – zaufaj fachowcom z firmy Oznakowanie Poziome

Jeśli szukasz zaufanej i doświadczonej firmy, zajmującej się malowaniem linii w halach produkcyjnych i magazynach, postaw na sprawdzonych fachowców – wybierz nasz zespół. Oznakowaniem poziomym zajmujemy się od lat. Mamy zaawansowane sprzęty i materiały, które umożliwiają nam wykonywanie usług na najwyższym poziomie. W każdym podjętym zleceniu w pełni uwzględniamy obowiązujące normy BHP. Pracujemy szybko i sprawnie. Ponadto w czasie współpracy gwarantujemy kompleksowe doradztwo i wsparcie. Chętnie udzielamy wskazówek i odpowiadamy na każde pytanie.


Do malowania linii w magazynach i halach używamy wyłącznie wysokiej jakości farb, odpornych na ścieranie przez pieszych i pojazdy. Wykonywane przez nas linie utrzymują się na powierzchni przez długie lata. Nie ma konieczności wykonywania częstych poprawek.


Zaufało nam wiele firm m.in. Ikea, DPD, Orlen, Lidl, Volkswagen, Castorama, Tarczyński, Tymbark, Żywiec oraz Still. Mamy nadzieję, że Ty również skorzystasz z naszych usług i dołączysz do grona zadowolonych klientów. Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie malowanie linii w magazynie lub hali. Dołożymy wszelkich starań, abyś był w pełni usatysfakcjonowany z naszych usług. Pamiętaj, że Twoje zadowolenie to nasz priorytet! W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zobacz nasze realizacje
Pokaż więcej

Wybrani klienci

505 189 131


Oznakowanie poziome
Leszek Mrozkowiak

ul. Ceglarska 1, 63-700 Krotoszyn


 

Masz pytania?
Skontaktujemy się z Tobą!

© 2016 - 2024 by Oznakowanie poziome. Wszelkie prawa zastrzeżone.