Strona główna technologia Usuwanie linii – metoda mechaniczna

technologia

Usuwanie linii – metoda mechaniczna

Usuwanie linii – metoda mechaniczna

Odpowiednia technika działania


Metoda mechaniczna usuwania oznakowania poziomego jest w niektórych przypadkach jedynym, skutecznym sposobem dokładnego oczyszczenia powierzchni.


Szlifowanie oznakowania poziomego


Usuwanie oznakowania poziomego z posadzek różnego typu wymaga profesjonalizmu i odpowiedniej techniki. Bardzo ważne jest dokładne oczyszczenie podłoża, tak by było gotowe na malowanie nowych oznaczeń. Usuwamy linie, pasy, strzałki, przejścia dla pieszych oraz inne oznakowania poziome.


Dlaczego usuwa się oznakowanie poziome?


W zależności od umiejscowienia oznakowania, powody jego usunięcia mogą być różne. Na parkingach i w garażach podziemnych jest ono usuwane ze względu na zmianę organizacji ruchu lub nowe miejsca postojowe. W halach magazynowych częsty powód to chęć zwiększenia wydajności pracy przez poprawę wewnętrznej komunikacji. W fabrykach, czy zakładach produkcyjnych oznakowanie usuwa się ze względu na konieczność powiększenia obszarów roboczych oraz stanowisk pracy.


Znamy niezawodne sposoby


W miejscach, gdzie nie sprawdza się chemiczne usuwanie oznakowania wykorzystujemy metodę mechaniczną, czyli szlifowanie powierzchni. Używana jest tu szlifierka, która usuwa warstwę farby wraz milimetrem posadzki, na której zostało wymalowane oznakowanie. Jest to inwazyjna metoda, dlatego sięgamy po nią tylko wtedy gdy inne sposoby usuwania oznakowania nie przynoszą należytych efektów.


Wybrani klienci

505 189 131


Oznakowanie poziome
Leszek Mrozkowiak

ul. Ceglarska 1, 63-700 Krotoszyn


 

Masz pytania?
Skontaktujemy się z Tobą!

© 2016 - 2021 by Oznakowanie poziome. Wszelkie prawa zastrzeżone.