Strona główna technologia Usuwanie linii wodą pod ciśnieniem

technologia

Usuwanie linii wodą pod ciśnieniem

Usuwanie linii wodą pod ciśnieniem

Bezpieczna metoda działania


Wykorzystanie wody pod ciśnieniem nie uszkadza nawierzchni, dlatego w wielu przypadkach sprawdza się lepiej niż inne inwazyjne metody.


Usuwanie linii dzięki technologii wodnej


Gdy istnieje obawa, że szlifowanie powierzchni będzie zbyt agresywną techniką i uszkodzi nawierzchnię, a chemiczne usuwanie linii pozostawi na powłokach szkodliwe odpady, należy sięgnąć po usuwanie linii za pomocą wody pod ciśnieniem.


Moc cząsteczek wody


Przy wykorzystaniu metody usuwania oznakowania wodą nie istnieje niebezpieczeństwo uszkodzenia struktury powierzchni, np. betonu czy asfaltu. Cząsteczki wody docierają do najmniejszych szczelin, dokładnie oczyszczając nawierzchnię.


Czystość w zgodzie z ekologią


Ze względu na wykorzystanie wody bez zbędnych substancji chemicznych jest to przyjazna dla środowiska technika usuwania linii, co ma w szczególne znaczenie, gdy chodzi o miejsca, w których przebywają ludzie. Dodatkowa zaleta tej metody to możliwość ponownego oznakowania od razu po wyschnięciu nawierzchni, co stanowi zasługę systemu zbierania odpadów.


W jakich wypadkach najlepiej sprawdzi się ta metoda?


Woda pod wysokim ciśnieniem świetnie radzi sobie z usuwaniem oznakowania poziomego termoutwardzalnego, chemoutwardzalnego, cienkowarstwowego oraz grubowarstwowego. Ponadto można stosować ją w każdych warunkachKiedy stosujemy usuwanie oznakowania poziomego wodą pod ciśnieniem?


Metoda usuwania oznakowania poziomego wodą pod ciśnieniem zawsze stosowana jest przez nas w pierwszej kolejności, ponieważ to zdecydowanie najmniej inwazyjna technika usuwania linii. Woda pod ciśnieniem usunie farbę bez ingerencji w nawierzchnię, dlatego rekomendujemy tę metodę również w przypadku bardziej delikatnych nawierzchni – woda ich nie zniszczy ani nie zniekształci, bo nie wniknie w ich strukturę. Metoda usuwania linii wodą pod ciśnieniem sprawdzi się doskonale w obiektach zamkniętych.


Wbrew pozorom, technika ta jest bardzo skuteczna i pozwala dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca, dzięki czemu możemy dokładnie usunąć pozostałości po oznaczeniach. Metoda ta jest najbardziej korzystna dla środowiska – wykorzystuje się przy niej jedynie wodę, która nie szkodzi ani ludziom, ani zwierzętom, ani roślinom, co jest szczególnie istotne w przypadku usuwania oznakowania poziomego przyległego do budynku lub po prostu zewnętrznego, a także w zakładach pracy, halach produkcyjnych i magazynach. W dodatku nowe oznakowanie poziome można wykonać na danej nawierzchni, kiedy tylko wyschnie po procesie usuwania linii wodą, co przyspiesza pracę przy okazji zmiany jednego oznakowania na drugie.


Usuwanie linii wodą pod ciśnieniem – oferta


W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe usługi usuwania linii wodą pod ciśnieniem – korzystamy jedynie z nowoczesnych technologii i profesjonalnego sprzętu, uwzględniając obowiązujące normy i przepisy BHP. Nasza usługa jest całkowicie bezpieczna dla środowiska. Doświadczenie, fachowy zespół oraz szybka realizacja zleceń sprawiają, że klienci chętnie korzystają z naszych usług, które cieszą się od lat dobrymi opiniami. Zawsze staramy się wybrać taką metodę usuwania oznakowań poziomych, która jest najmniej inwazyjna i najlepiej dostosowana do konkretnej nawierzchni. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie internetowej.

Wybrani klienci

505 189 131


Oznakowanie poziome
Leszek Mrozkowiak

ul. Ceglarska 1, 63-700 Krotoszyn


 

Masz pytania?
Skontaktujemy się z Tobą!

© 2016 - 2024 by Oznakowanie poziome. Wszelkie prawa zastrzeżone.