Strona główna technologia Usuwanie linii wodą pod ciśnieniem

technologia

Usuwanie linii wodą pod ciśnieniem

Usuwanie linii wodą pod ciśnieniem

Bezpieczna metoda działania


Wykorzystanie wody pod ciśnieniem nie uszkadza nawierzchni, dlatego w wielu przypadkach sprawdza się lepiej niż inne inwazyjne metody.


Usuwanie linii dzięki technologii wodnej


Gdy istnieje obawa, że szlifowanie powierzchni będzie zbyt agresywną techniką i uszkodzi nawierzchnię, a chemiczne usuwanie linii pozostawi na powłokach szkodliwe odpady, należy sięgnąć po usuwanie linii za pomocą wody pod ciśnieniem.


Moc cząsteczek wody


Przy wykorzystaniu metody usuwania oznakowania wodą nie istnieje niebezpieczeństwo uszkodzenia struktury powierzchni, np. betonu czy asfaltu. Cząsteczki wody docierają do najmniejszych szczelin, dokładnie oczyszczając nawierzchnię.


Czystość w zgodzie z ekologią


Ze względu na wykorzystanie wody bez zbędnych substancji chemicznych jest to przyjazna dla środowiska technika usuwania linii, co ma w szczególne znaczenie, gdy chodzi o miejsca, w których przebywają ludzie. Dodatkowa zaleta tej metody to możliwość ponownego oznakowania od razu po wyschnięciu nawierzchni, co stanowi zasługę systemu zbierania odpadów.


W jakich wypadkach najlepiej sprawdzi się ta metoda?


Woda pod wysokim ciśnieniem świetnie radzi sobie z usuwaniem oznakowania poziomego termoutwardzalnego, chemoutwardzalnego, cienkowarstwowego oraz grubowarstwowego. Ponadto można stosować ją w każdych warunkachWybrani klienci

505 189 131


Oznakowanie poziome
Leszek Mrozkowiak

ul. Ceglarska 1, 63-700 Krotoszyn


 

Masz pytania?
Skontaktujemy się z Tobą!

© 2016 - 2021 by Oznakowanie poziome. Wszelkie prawa zastrzeżone.