Strona główna technologia Regeneracja posadzek

technologia

Regeneracja posadzek

Regeneracja posadzek

Odnowa posadzki przy użyciu innowacyjnych rozwiązań


Usługa regeneracji posadzek przywróci zużytą i uszkodzoną powierzchnię do dawnej świetności.


Mnogość zastosowań


Regeneracja posadzki poprawia estetykę powierzchni, ponadto wpływa na bezpieczeństwo i komfort pracy w hali lub magazynie. Usługa ta może okazać się także niezbędna w innych okolicznościach, na przykład w trakcie dostosowywania wynajmowanej przestrzeni do wymogów nowego zakładu pracy.Doświadczenie i technologia


Wykwalifikowani pracownicy, za pomocą najlepszej jakości wyposażenia narzędziowego oraz mechanicznego, zadbają o walory użytkowe oraz estetyczne posadzki. Wielokrotnie sprawdzona metoda działania gwarantuje doskonały stan końcowy podłóg.
Kompleksowa metoda regeneracji posadzki betonowej


Kompleksowa metoda regeneracji posadzki betonowej


Regeneracja posadzki betonowej obejmuje usuwanie nieaktualnego oznakowania metodą chemiczną, szlifowanie betonu za pomocą narzędzi diamentowych, wygładzanie powierzchni przy użyciu padów diamentowych, impregnacje przy zastosowaniu preparatów krzemionowych oraz polerowanie betonu na wysoki połysk.


Dlaczego regeneracja posadzki jest ważna?


Powierzchnia posadzki z czasem ulega degradacji, o czym świadczą widoczne pęknięcia i nierówności. Eksploatowanie jej prowadzić może do uszkodzenia cennych maszyn przemysłowych, a co gorsza zagraża życiu i zdrowiu pracowników. Usługa renowacji posadzek usuwa zniszczenia powstałe na drodze użytkowania oraz zapobiega postępującej degradacji.


Sprawdź więcej


Poznaj inne proponowane przez nas rozwiązania i technologie. Odwiedź pozostałe zakładki!

W naszej ofercie znajdziesz między innymi kompleksowe usługi regeneracji posadzek. Wykonujemy tę usługę zarówno w obiekcie przemysłowym, jak i betonowym, w czym niezbędny jest udział specjalistycznych maszyn czyszczących. Kompleksowa usługa odnowy posadzki obejmuje pozbycie się starych i niepotrzebnych oznakowań, szlifowane powierzchni, jeśli jest taka konieczność, wygładzanie posadzki, impregnację oraz polerowanie i doczyszczanie – po ukończonym procesie posadzka będzie z całą pewnością nie do poznania!


Dzięki profesjonalnej usłudze regeneracji, każda powierzchnia na szansę znów lśnić jak nowa, co znacznie wpłynie na estetyczne walory obiektu lub terenu zewnętrznego. Co więcej, usługa regeneracji posadzek pomoże Ci dużo zaoszczędzić – przeważnie dużo lepszym pomysłem jest bowiem odświeżenie podłoża i doprowadzenie go do doskonałego stanu świeżości niż wymiana całej powierzchni na nową. Odnowa posadzki to jednak nie tylko kwestia estetyki i oszczędności, to przede wszystkim kwestia bezpieczeństwa. Zniekształcenia, pęknięcia i nierówności w nawierzchni mogą doprowadzić do bardzo niebezpiecznych wypadków z udziałem pracowników oraz maszyn, dlatego posadzkę lub nawierzchnię betonową, która uległa degradacji na skutek użytkowania lub zniszczenia materiałów, należy koniecznie poddać procesowi regeneracji, aby znów stała się przestrzenią bezpieczną do pracy oraz poruszania się.


Regeneracja i odnowa posadzki – usługa


Oferujemy kompleksowe usługi regeneracji posadzek betonowych oraz innych nawierzchni. Korzystamy jedynie z rozwiązań, które są bezpieczne dla środowiska, a wszelkie powstałe przy pracy odpady utylizujemy, przekazując je specjalizującej się w tym firmie. W odnowie posadzek pomagają nam nowoczesne technologie oraz sprawdzone maszyny, dzięki czemu możesz mieć pewność, że świadczymy usługi najwyższej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie i fachowy zespół to gwarancja najlepszych i najbardziej skutecznych rozwiązań. Zapewniamy atrakcyjne ceny usług, bezpieczeństwo oraz profesjonalizm, a wszystkie zlecenia wykonujemy ekspresowo. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wybrani klienci

505 189 131


Oznakowanie poziome
Leszek Mrozkowiak

ul. Ceglarska 1, 63-700 Krotoszyn


 

Masz pytania?
Skontaktujemy się z Tobą!

© 2016 - 2024 by Oznakowanie poziome. Wszelkie prawa zastrzeżone.