Strona główna technologia Regeneracja posadzek

technologia

Regeneracja posadzek

Regeneracja posadzek

Odnowa posadzki przy użyciu innowacyjnych rozwiązań


Usługa regeneracji posadzek przywróci zużytą i uszkodzoną powierzchnię do dawnej świetności.


Mnogość zastosowań


Regeneracja posadzki poprawia estetykę powierzchni, ponadto wpływa na bezpieczeństwo i komfort pracy w hali lub magazynie. Usługa ta może okazać się także niezbędna w innych okolicznościach, na przykład w trakcie dostosowywania wynajmowanej przestrzeni do wymogów nowego zakładu pracy.Doświadczenie i technologia


Wykwalifikowani pracownicy, za pomocą najlepszej jakości wyposażenia narzędziowego oraz mechanicznego, zadbają o walory użytkowe oraz estetyczne posadzki. Wielokrotnie sprawdzona metoda działania gwarantuje doskonały stan końcowy podłóg.
Kompleksowa metoda regeneracji posadzki betonowej


Kompleksowa metoda regeneracji posadzki betonowej


Regeneracja posadzki betonowej obejmuje usuwanie nieaktualnego oznakowania metodą chemiczną, szlifowanie betonu za pomocą narzędzi diamentowych, wygładzanie powierzchni przy użyciu padów diamentowych, impregnacje przy zastosowaniu preparatów krzemionowych oraz polerowanie betonu na wysoki połysk.


Dlaczego regeneracja posadzki jest ważna?


Powierzchnia posadzki z czasem ulega degradacji, o czym świadczą widoczne pęknięcia i nierówności. Eksploatowanie jej prowadzić może do uszkodzenia cennych maszyn przemysłowych, a co gorsza zagraża życiu i zdrowiu pracowników. Usługa renowacji posadzek usuwa zniszczenia powstałe na drodze użytkowania oraz zapobiega postępującej degradacji.


Sprawdź więcej


Poznaj inne proponowane przez nas rozwiązania i technologie. Odwiedź pozostałe zakładki!
Wybrani klienci

505 189 131


Oznakowanie poziome
Leszek Mrozkowiak

ul. Ceglarska 1, 63-700 Krotoszyn


 

Masz pytania?
Skontaktujemy się z Tobą!

© 2016 - 2021 by Oznakowanie poziome. Wszelkie prawa zastrzeżone.