Strona główna technologia Doczyszczanie oznakowania

technologia

Doczyszczanie oznakowania

Doczyszczanie oznakowania

Perfekcyjne doczyszczanie


Usuwamy oznakowanie za pomocą sprawdzonych, skutecznych metod.


Dla estetyki i bezpieczeństwa


Doświadczeni pracownicy odnawiają oznakowanie poziome na posadzkach, zapobiegając potrzebie ponownego ich malowania. Konserwacja oznakowania zwiększa poczucie bezpieczeństwa personelu, zmniejsza ryzyko wypadków, oddziałuje korzystnie na wydajność pracy w zakładzie oraz wpływa na estetykę przestrzeni.


Zaawansowana technologia czyszczenia


Zakres usług obejmuje renowację oznakowania na posadzkach różnego typu. Czyszczenie odbywa się za pomocą specjalistycznych maszyn. Błyskawicznie usuwają one drobiny brudu, zanieczyszczenia przemysłowe oraz naleciałości innego rodzaju i przywracają oznakowaniu dawną wyrazistość. Dzięki doświadczeniu pracowników firmy wykonanie zlecenia zajmuje niewiele czasu i nie powoduje zakłóceń w zakładowym rytmie pracy.


Jakie rodzaje oznaczenia poziomego doczyszczamy?


Usługa obejmuje doczyszczanie oznakowania poziomego liniowego, strefowego oraz literowego i liczbowego, a także odnawianie znaków informacyjnych.


Dlaczego należy doczyszczać oznakowanie?


Z czasem oznakowanie poziome ulega zabrudzeniu i staje się nieczytelne. Konieczne jest jego oczyszczenie, aby odzyskać jego dawny wygląd i funkcjonalność, a także usprawnić komunikację wewnętrzną w obrębie hali lub magazynu.


Sprawdź więcej


Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółami naszej oferty i sprawdzić inne stosowane przez nas rozwiązania zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi zakładkami.


Wybrani klienci

505 189 131


Oznakowanie poziome
Leszek Mrozkowiak

ul. Ceglarska 1, 63-700 Krotoszyn


 

Masz pytania?
Skontaktujemy się z Tobą!

© 2016 - 2021 by Oznakowanie poziome. Wszelkie prawa zastrzeżone.